Hikmet Okumuş
.Net lover

Kullanıcı Yorumları


hikmet okumuş hakkımda yorum
Veysel Kazan
3/19/2014 9:17:48 AM
ATL öğrencisiyim. Bana verilen ödevleri buradan yapabiliyorum. Güzel bir blog olmuş. Görevinizde başarılar diliyorum :) Ayrıca SqlError ve Exception gibi hataları da eklerseniz iyi olabilir :)
hikmet okumuş hakkımda yorum
Hikmet Okumuş
3/19/2014 11:58:31 AM
Merhaba Veysel Kazan, İlginiz için teşekkür ederim. Önerilerinizi dikkate alacağım. Başarılar dilerim.
hikmet okumuş hakkımda yorum
Mehmet Yılmaz Erşahin
7/11/2014 4:35:28 PM
Merhaba ben yazılım mühendisliği öğrencisiyim c# a yeni başladım. sizin bloğunuzu gördüm. güzel anlatmışsınız gerçekten java bilginiz var mı. eğer biliyorsanız sizden faydalanmak istiyorum. Bende hala tam oturtamadım javayı :(. mesajınızı bekliyorum.
hikmet okumuş hakkımda yorum
Hikmet Okumuş
7/13/2014 6:33:10 PM
Merhaba Mehmet Yılmaz Erşahin, Beğenmene sevindim. Dilerim anlatımlar faydalı oluyordur. Tavsiyem başlangıç aşamasında dile odaklanmak yerine kafanda yazılım mantığını oturtman olacaktır. Mantığı kavradıktan sonra dilin pek bir önemi kalmayacaktır. Java bilgim var. Fakat burada henüz Java ile konu paylaşmadım. Eğer sorun olursa iletişim bölümünden yöneltebilirsin.
hikmet okumuş hakkımda yorum
PHPPHP php
6/1/2015 7:45:53 PM
Beni hatırladınmı bilmiyorum, abi. 2012 yılında bana php ile ilgili yardımlar yapıyordun. Belki nickimi hatırlarsın. seni bulduguma cok sevindim
hikmet okumuş hakkımda yorum
Hikmet Okumuş
6/5/2015 2:46:06 AM
Merhaba PHPPHP php, Evet hatırladım. Yardım edebileceğim bir konu olursa buradan ulaşabilirsin.
hikmet okumuş hakkımda yorum
Mehmet aKBUDAK
2/3/2016 3:23:15 PM
Merhabalar; Bootstraple çok güzel faydalı bir site olmuş. Ellerinize sağlık. İyi çalışmalar
hikmet okumuş hakkımda yorum
skycutfolyokesim
5/3/2018 1:02:55 PM
güzel işler cıkarmışsınız. Devamını bekleriz. Elinize emeğinize sağlık.
hikmet okumuş hakkımda yorum
Mesut Çetin
5/29/2018 10:09:07 AM
Merhaba Hikmet Bey. Öncelikle paylaşımlarınız için teşekkür ederim. Yazılım ve programlama adına güncel paylaşımları hangi platformlardan takip ediyorsunuz öğrenebilir miyiz ? Şimdiden teşekkür ederim. İyi çalışmalar.
hikmet okumuş hakkımda yorum
Hikmet Okumuş
6/1/2018 1:33:26 AM
Merhaba Mesut Çetin, Genelde teknolojiyi geliştiren firmaların dökümantasyonlarını takip etmeye çalışıyorum. Uzmanlık alanım .Net olduğu için Microsoft üzerinden bir örnek vereyim. Aşağıdaki linke tıkladığında, Microsoft tarafında yeni olarak yayınlanan konu başlıklarını görebilirsin. https://blogs.msdn.microsoft.com/developer-tools/ Aşağıdaki link Asp.Net Core ile ilgili kullanılabilir yeni bir sürümü ve bu sürümün neler içerdiği hakkında bilgiler veriyor. İnteraktif olarakta insanlar yorumlarda bulunabiliyor. Bu benim için güzel bir kaynak. https://blogs.msdn.microsoft.com/webdev/2018/05/30/asp-net-core-2-1-0-now-available/ Bu kaynaklar yetersiz kaldığında ya da daha farklı anlatımlara ihtiyaç duyduğumda Google ı kullanıyorum. Bu tarz konular ile ilgili YouTube üzerinde de güzel kaynaklar olabiliyor. Genel olarak bir kişiyi ya da xyz sitesini takip ediyorum diyemem. İnternet kaynaklarını olabildiğince etkili kullanmaya gayret gösteriyorum. Benim için en keyiflisi teknoloji kitaplarını okumak. Ufak çaplı bir kütüphanem var, bazı kitapların içerikleri size hoş gelmeyebilir ama her kitaptan birşeyler kazanabilirsiniz. İlgilendiğiniz teknolojilerin varsa kitaplarını alıp okumanızı tavsiye ederim. Başarılar dilerim.

Yorum Ekle